top of page

SZKOLENIE: POZNAJ
MARKETING INTERNETOWY 

1.png

Jak rozpocząć, przenieść i promować biznes online?

Przenieś swój biznes do świata online!

Zapisz się na szkolenie, podczas którego poznasz wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby zaistnieć w sieci i dzięki sprawnemu marketingowi rozwinąć swoją firmę.

Dlaczego powinieneś wybrać to szkolenie?

W dzisiejszych czasach każdy biznes musi mieć wsparcie online, ponieważ sprzedaż, promocja i Twoja konkurencja już dawno przeniosły się do internetu. Inwestując w marketing internetowy dostosujesz swoją firmę do rynku i będziesz w stanie nadążać za panującymi trendami oraz potrzebami i oczekiwaniami klientów. Dzięki temu, będziesz mieć szansę na dotarcie do szerszej grupy odbiorców, a także na skuteczniejszą promocję swoich produktów czy usług.

NA JAKICH KANAŁACH MARKETINGOWYCH PROMOWAĆ BIZNES

Na szkoleniu poznasz podstawy wielu zagadnień takich jak na przykład web marketingu i dowiesz się jakie narzędzia są najważniejsze, by zaistnieć w internecie, skutecznie się prezentować i sprzedawać.

JAK ZACZĄĆ 
SPRZEDAWAĆ ONLINE

Dowiesz się jakie są powody, dla których nie powinieneś unikać marketingu internetowego, a ucząc się nowego dotarcia, będziesz dokładnie wiedzieć jak pokazać swój biznes w internecie oraz jak sprzedawać swoje produkty i usługi.

JAK PROMOWAĆ BIZNES W SOCIAL MEDIACH

Nie tylko powiem Ci jak prowadzić konta na Facebooku czy Instagramie, ale również nauczę Cię korzystać z Meta Business Suite i tworzyć skuteczne reklamy.

W JAKIE REKLAMY INWESTOWAĆ PIENIĄDZE

Nie każdy biznes powinien inwestować w promocje oraz reklamy na Social Mediach. Powiem Ci gdzie powinieneś przeznaczyć i gdzie nie marnować swojego budżetu reklamowego.

Co dokładnie zawiera szkolenie?

Będziemy rozmawiać o tym, jakie są składowe marketingu internetowego oraz poznasz metody, dzięki którym będziesz mógł rozkręcić swój biznes w świecie online. 

 

Na szkoleniu poznasz 12 kluczowych zagadnień:

1.png

Czym jest marketing internetowy i jakie jego składowe

Zrozumiesz jakie korzyści daje dla biznesu online i jak możesz go wykorzystać, aby zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż.

2.png

Jaki rodzaj marketingu internetowego jest najlepszy dla Twojego biznesu

Wybierzesz najlepszą metodę promocji, która będzie odpowiednia dla Twojego biznesu i jego celów. Dowiesz się o różnicach i korzyściach jakie każda z nich może przynieść.

8.png

Czym jest e-commerce i jak możesz zacząć sprzedawać samemu

Omówimy platformy i narzędzia potrzebne do rozpoczęcia sprzedaży w internecie. Nauczysz się jak dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów.

1.png

Jak kierować komunikat B2B i B2C w marketingu internetowym

Dowiesz się, jak tworzyć skuteczne i dostosowane komunikaty dla różnych grup docelowych. Będziesz wiedzieć, jakie są różnice między komunikacją B2B i B2C, jak wprowadzać zmiany w zależności od odbiorców i jakie kanały działają najlepiej dla poszczególnych typów biznesu.

10.png

Website marketing

Zdobędziesz wiedzę na temat znaczenia posiadania własnej strony internetowej, wyboru dostawców i narzędzi, aby nie przepłacić i uwzględnić wszystkie potrzeby swojej firmy.

9.png

Pozycjonowanie SEO, SEM, płatne reklamy

Czym różnią się wyszukiwania organiczne od płatnych i jak pojawiać się na górze wyszukiwań Google? Dowiesz się jak odróżnić te działania i w co warto inwestować.

3.png

Social media

Nauczysz się jak połączyć Facebook z Instagramem, aby móc wykorzystywać oba te kanały w swojej strategii marketingowej. Odpowiemy dlaczego te kanały są tak ważne dla wizerunku i sprzedaży, a także jakie treści są najskuteczniejsze do tworzenia reklam.

2.png

 Meta Business Suite

Poznasz jak sprawnie korzystać tego kompleksowego narzędzia, aby unikać błędów i maksymalnie wykorzystać budżet reklamowy.

11.png

Jak wybrać swoją niszę

Dowiesz się jak skutecznie komunikować i do kogo kierować przekaz. Sprecyzujesz grupę odbiorców oraz jej potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu lepiej dostosujesz ofertę i zwiększysz skuteczność działań marketingowych.

3.png

Jakie możliwości daje internet Twojemu biznesowi

Zdobędziesz umiejętności skutecznego promowania swojego biznesu, nauczysz się korzystać z narzędzi marketingowych i tworzyć efektywne kampanie, które przyciągną klientów. Dowiesz się również, do jakich zadań zatrudnić agencję marketingową i jakie kroki podjąć, aby współpraca przyniosła zamierzone efekty.

2.png

Dlaczego warto korzystać z e-mail marketingu 

Poznasz najlepsze platformy e-mail marketingu oraz nauczysz się tworzyć skuteczne kampanie newsletterowe.

1.png

Jaką moc ma omnichannel marketing

Czyli spektakularne połączenie wszystkich kanałów, takich jak newslettery , social media, reklamy online itp. Wdrażając omnichannel lepiej dotrzesz do odbiorców i zwiększysz efektywność swoich działań marketingowych.

To tylko niektóre z tematów, które będziemy omawiać. Przygotuj się na mnóstwo przydatnych wskazówek i narzędzi, po wdrożeniu których Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna i zacznie przynosić jeszcze więcej korzyści!

Szczegóły szkolenia

BĘDZIEMY OMAWIAĆ JAK ZDOBYWAĆ INTERNET, ALE SPOTKAMY SIĘ OSOBIŚCIE

Szkolenie stacjonarne pozwala na bezpośredni kontakt z trenerką oraz pozostałymi uczestnikami, co daje pełne zaangażowanie w poznanie tematu oraz wymianę doświadczeń i pomysłów.

Zdobędziesz możliwość nauki poprzez interaktywne ćwiczenia wplecione w omawiane tematy. Będziemy pracować w grupach dla zdobycia nowych umiejętności i lepszego przyswojenia wiedzy. 

Wspólne spotkanie ułatwi Ci konwersację, zadawanie pytań trenerce, a dodatkowo będzie bezpośrednim kontaktem z innymi przedsiębiorcami, dając okazję do nowych kontaktów biznesowych.

Youth Conference

Grupowe (do 10 osób) w danym mieście

Czas trwania: 7-8 godzin 

Cena: 1,799 zł wraz z cateringiem

Business Meeting at a Cafe

Indywidualne

Czas trwania: 5-6 godzin 

Cena: 3,299 zł

Image by Hannah Busing

Dla firm, na terenie Polski

Zakres szkolenia, czas trwania i cena ustalane są indywidualnie.

contact form photo.jpg

Zapisz się na szkolenie i zacznij maksymalizować swoje przychody.

Witaj na pokładzie!

bottom of page