top of page
SZKOLENIE SOCIAL MEDIA.jpg

Jak skutecznie działać w SOCIAL MEDIACH?

Nie umiesz analizować statystyk, tworzyć rolek, zrozumieć jak działa Meta Business Suite czy tworzyć fajnych i skutecznych reklam w Social Mediach? Jeśli przynajmniej raz pokiwałeś głową, te szkolenie jest właśnie dla CIEBIE! Przygotowałam dla Ciebie ogrom wiedzy i mnóstwo PRAKTYKI!

SZKOLENIE: SOCIAL MEDIA

Dlaczego powinieneś wybrać to szkolenie?

W dzisiejszych czasach każdy biznes musi mieć przynajmniej jedno konto na Social Mediach. Czy jest to Instagram, Facebook, LinkedIn czy Youtube - prognozuje się, że firmy, które nie istnieją w internecie mają marne szanse na przebicie konkurencji. Te szkolenie NIE jest wyłącznie szkoleniem z Instagrama i Facebooka. Szkolenie omawia kilka innych kanałów, takie jak LinkedIn czy Youtube.  Dzięki temu zrozumiesz jakie platformy na Social Mediach są odpowiednie dla promocji Twojego biznesu i będziesz mieć szansę na dotarcie do szerszej grupy odbiorców, a także na skuteczniejszą promocję swoich produktów czy usług w Social Mediach.

Co dokładnie zawiera szkolenie?

Będziemy rozmawiać o tym, jakie są składowe mediów społecznościowych oraz poznasz metody, dzięki którym będziesz mógł rozkręcić swój biznes w świecie online. Szkolenie będzie zakończone 1 godzinną praktyką, gdzie nauczę kursantów analizować statystyki, robić reklamy, tworzyć kreatywne rolki i wiele więcej!.  

 

Na szkoleniu poruszymy 6 kluczowych zagadnień połączonych z praktyką:

1.png

Identyfikacja klientów i ich nawyków zakupowych

Dowiesz się jakie są typy konsumentów, co kupują i na co zwracają uwagę podejmując decyzje zakupowe.

2.png

Jak wybrać swoją niszę

Dowiesz się jak skutecznie komunikować i do kogo kierować przekaz. Podczas szkolenia sprecyzujesz swoją grupę odbiorców oraz jej potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu lepiej dostosujesz ofertę i zwiększysz skuteczność działań marketingowych.

3.png

Jak kierować komunikat B2B i B2C w marketingu internetowym

Dowiesz się, jak tworzyć skuteczne i dostosowane komunikaty dla różnych grup docelowych. Po szkoleniu będziesz wiedzieć, jakie są różnice między komunikacją B2B i B2C, jak wprowadzać zmiany w zależności od odbiorców i jakie kanały działają najlepiej dla poszczególnych typów biznesu.

4.png

Dlaczego Social Media należy traktować poważnie

Odpowiem dlaczego Social Media są tak ważne dla wizerunku i sprzedaży. Jak prowadzić poszczególne kanały. Zdradzę Ci sekrety i skróty do sukcesu na Facebooku, Instagramie i kilku innych kanałach, a także powiem Ci czym różni się komunikacja na tych kanałach i jak na nich działać.

5.png

Reklamy na Facebooku i Instagramie

Powiem Ci jakie treści są najskuteczniejsze do tworzenia reklam w obecnym czasie, jak tworzyć skuteczne reklamy, gdzie reklamować oraz ile w nie inwestować.

2.png

Meta Business Suite

Poznasz jak sprawnie korzystać tego kompleksowego narzędzia. Wytłumaczę Ci jak Meta Business Suite działa, jak tworzyć na nim konta i jak z niego korzystać i nie zwariować.

To tylko niektóre z tematów, które będziemy omawiać. Pamietaj, że wszystkiego czego się nauczysz, będziesz mieć szansę przećwiczyć na szkoleniu!

o mnie foto.jpg

Szczegóły szkolenia

BĘDZIEMY OMAWIAĆ JAK ZDOBYWAĆ INTERNET, ALE SPOTKAMY SIĘ OSOBIŚCIE

Szkolenie stacjonarne pozwala na bezpośredni kontakt z trenerką oraz pozostałymi uczestnikami, co daje pełne zaangażowanie w poznanie tematu oraz wymianę doświadczeń i pomysłów.

Zdobędziesz możliwość nauki poprzez interaktywne ćwiczenia wplecione w omawiane tematy. Będziemy pracować w grupach dla zdobycia nowych umiejętności i lepszego przyswojenia wiedzy. 

Wspólne spotkanie ułatwi Ci konwersację, zadawanie pytań trenerce, a dodatkowo będzie bezpośrednim kontaktem z innymi przedsiębiorcami, dając okazję do nowych kontaktów biznesowych.

Youth Conference

Grupowe (do 10 osób) w danym mieście

Czas trwania: 5-6 godzin 

Cena: 1,499 zł wraz z cateringiem

Business Meeting at a Cafe

Indywidualne

Czas trwania: 4-5 godzin 

Cena: 2,449 zł

Image by Hannah Busing

Dla firm, na terenie Polski

Zakres szkolenia, czas trwania i cena ustalane są indywidualnie.

contact form photo.jpg

Zapisz się na szkolenie i zacznij zarabiać przez Social Media.

Witaj na pokładzie!

bottom of page